Position title
Irodai Asszisztens / Recepciós
Összefoglaló

Saját csapatunkba keressük új kollégánkat!

30 éve aktívan működő, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező pénzügyi tanácsadó cég keresi megbízható új kollégáját IRODAI ASSZISZTENS / RECEPCIÓS munkakörbe.

Az ideális jelöltnek már van irodai tapasztalata, kommunikatív, magabiztosan tudja használni az MS Office programokat, tud szkennelni, nyomtatni és nem riad meg ha az ügyfél a telefonban angolul szólal meg.

Főbb feledatok, teendők
  • Időpontok egyeztetése, tárgyalók foglalása és rendben tartása
  • Érkező ügyfelek fogadása, kiszolgálása
  • Telefonok, e-mailek kezelése, feldolgozása
  • Kollégák munkájának adminisztratív támogatása
  • Bejövő / kimenő postai levelek, küldemények kezelése, futár rendelés
  • Aktív közreműködés a Recruitment osztállyal (bejövő jelentkezések iktatása, szortírozása, megfelelő helyre történő továbbítása, új jelentkezők felkutatása a megadott szempontok szerint)
  • Nyilvántartások vezetése, egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Segédkezik iroda mindennapos működésében
Elvárásaink
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (outlook, excel, word)
  • Aktív magabiztos angol nyelvtudás (teszteljük!)
  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó készség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
Munkaidő
Teljes munkaidő (hétfő – péntek), heti 40 óra
Amit mi kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Családias légkör
  • Pozitív csapatszellem
  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Kulturált munkakörülmények
  • Egymást segítő csapat, jó munkahelyi légkör és támogató kollégák
  • Egy olyan cég része leszel, ahol fontos, hogy Te is jól érezd magad, ahol számít a Te véleményed is
  • Belvárosi, tömegközlekedéssel is jól megközelíthető munkahely (Kálvin tér közelében)

Jelentkezés ONLINE, az űrlap kitöltésével. Kérjük csatold CV -det és írj egy pár soros bemutatkozást a bérigényeddel.

Date posted
September 2, 2021
Industry
Recepció, Adminisztráció
Foglalkoztatás jellege
Full-time
Munkahely címe
Ráday utca, Budapest, 1092
Tapasztalat

Friss diplomások, pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk, de min. 1 éves irodai tapasztalat előnyt jelent.

Várható kezdés
Akár azonnal
Jelentkezési határidő
September 30, 2021
PDF Export
Close modal window

Position: Irodai Asszisztens / Recepciós

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!