Position title
Recepciós / Irodai Adminisztrátor
Feladatok
  • Időpontok egyeztetése, tárgyalók foglalása és rendben tartása
  • Érkező ügyfelek fogadása, kiszolgálása
  • Telefonok, e-mailek kezelése, feldolgozása
  • Kollégák munkájának adminisztratív támogatása
  • Bejövő és kimenő postai levelek, küldemények kezelésében közreműködés
  • Nyilvántartások vezetése, egyéb adminisztrációs feladatok ellátása a vezetők kérése szerint
  • Aktív közreműködés az iroda mindennapos működésében
Elvárások
  • Alapszintű irodai programok alapos ismerete, pl.: MS Office (szövegszerkesztés, táblázatkezelés, outlook)
  • Nelv: magabiztos angol és magyar nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás
Munkaidő
Teljes munkaidő (hétfő – péntek), heti 40 óra
Amit mi kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Családias légkör
  • Pozitív csapatszellem
  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Kulturált munkakörülmények
  • Egymást segítő csapat, jó munkahelyi légkör és támogató kollégák
  • Egy olyan cég része leszel, ahol fontos, hogy Te is jól érezd magad, ahol számít a Te véleményed is
  • Belvárosi, tömegközlekedéssel is jól megközelíthető munkahely (Kálvin tér közelében)

Jelentkezés ONLINE, az űrlap kitöltésével. Kérjük csatold CV -det és írj egy pár soros bemutatkozást, hogy miért téged válasszunk!

Industry
Recepció, Adminisztráció
Munkahely címe
Ráday utca, Budapest, 1092
Foglalkoztatás jellege
Full-time
Beginning of employment
Akár azonnal
Jelentkezési határidő
July 31, 2021
PDF Export
Close modal window

Position: Recepciós / Irodai Adminisztrátor

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!